Co je potřeba na trénink v Taekwondo?

Být přihlášeným členem klubu. Být zdravý a starat se o své zdraví. Mít tobok a pásek nebo v případě začátečníků alespoň bílé tričko a volné kalhoty. Mít chuť a odvahu.

Co je potřeba na závody?

Poomse - sestavy:

Vyplněnou průkazku svazu s klubovým razítkem, s fotografií a zaplacenou členskou známkou. Zaplacené startovné. Čistý a upravený tobok s páskem. (žákovské stupně bílý límec). Koncentraci, připravenost a bojového ducha.

Kjorugi - zápas:

Vyplněnou průkazku svazu s klubovým razítkem, s fotografií a zaplacenou členskou známkou. Razítko od dokotra o způsobilosti k zápasům Taekwondo ne starší jendoho roku. Zaplacené startovné. Podepsaný revers od rodičů v případě nezletilosti. Čistý a upravený tobok s páskem. Chrániče zubů, předloktí, holení, rukavičky a nárty, helmu, vestu a suspenzor. Ručník. Koncentraci, připravenost, bojovnost a bojového ducha. Neztraťte klidnou hlavu.