Další sezóna Hirundo 2012/2013

Úspěšně se nám rozběhla nová sezóna. Otevřeli jsme novu tělocvičnu v Čáslavské 5 na Flóře, kde v pondělí a středu trénujeme Taekwondo. V úterý a čtvrtek se k nám na Flóře přidali kolegové z Taj ji clubu a Shin Karate, kteří tam vedou své kurzy. Skvěle své hodiny rozběhla Dana Bartáková, která vyučuje Pilates brzy ráno v pondělí a středu a odpoledne v úterý a čtvrtek.

Stávající tělocvična Dračí Brána na Petřinách pokračuje ve všech svých kurzech bojových umění: Taekwondo, Hapkido, Ki Aikido, Thajský box a přidává se klasické Aikido v podání Oty Horejše. Sdružení společný den rozvíjí své aktivity v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách pro všechny generace ...

Časem přidám ilustrační foto, nyní chci především poděkovat všem blízkým i vzdálenějším spolupracovníkům za podílení se na programu všech aktivit a za výborné vedení a vyučování v jednotlivých kurzech!