Dvě zlaté na Czech Open 2010

Letošního otevřeného mistrovství České republiky (19. 6. 2010, hala Slavie ve Vršovicích) se zúčastnilo 250 závodníků z Česka, Ukrajiny, Slovenska, Polska, Německa a Tunisu. Čtyřem členům našeho klubu Hirundo, kteří přišli bojovat, se podařilo získat čtyři medaile. Vítek Bohal a Jan Bronec byli vyřazeni v semifinálových bojích a odnesli si tak bronzové medaile. Zuzana Prokopová ve finále porazila svěřenkyni ze stáje Taekwondo Lacek, čímž zopakovala výkon se stejnou soupeřkou jako ve finále posledního Májového poháru a stala se tak ve své kategorii mistryní republiky v tomto roce. Lukáš Havel ve finále bojoval s polským reprezentantem. Hned v prvním kole získal důležité body, které udržel až do konce velmi intenzivního a napínavého duelu. Tímto vítězstvím se stal mistrem republiky ve své kategorii v roce 2010. Lukáš mimo jiné v krátké přestávce mezi semifinálovým a finálovým bojem absolvoval první mediální rozhovor se štábem internetového magazínu Bojové sporty.cz.

Všichni bojovníci dělali čest klubu Hirundo. Mám z jejich vystoupení velkou radost a věřím, že i všichni ostatní z našeho klubu, protože za jejich výkony stojí práce v přípravě, odvaha a radost ze sportu.

Jan Novák


Klub Hirundo, Jan Novák: honza@klub-hirundo.cz, 608 281 765 Taekwondo, Taekwondo pro děti, Sparingy, Posilovna, Sebeobrana.

© 2010 Klub Hirundo | Všechna práva vyhrazena
Powered by Omega network a.s.

TOPlist