Havířov Cup a Cobra Cup, březen 2015

Během dvou týdnů po sobě se konaly závody v sestavách a v bojích. V Havířově 21.3. a v Praze 28.3.
Na obě akce jsme vyrazili přibližně s dvaceti závodníky. Mezi nimi bylo poměrně hodně závodnických nováčků a někteří se dokonce zúčastnili obou turnajů.
Se všemi závodníky jsme byli velmi spokojení v obou disciplínách. Nikdo neudělal krok zpátky, naopak všichni se vyvíjejí a zlepšují. A většina závodníků dokázala vybojovat alespoň nějakou medaili.
Potřebujeme ještě víc prvních míst, abychom se jako tým umisťovali na medailových pozicích, ale už k tomu máme poměrně blízko.
Buďte bojovníci, vydržte a zlepšujte se. Dělá nám radost, že se posouváte dopředu v mnoha směrech a všem vám bude dělat ještě větší radost, když budete umět vyhrávat. Samozřejmě je potřeba přijmout případnou prohru, poučit se z ní a trénovat lépe.

Byli jste skvělí, máme velkou radost a těšíme se na další akce s Vámi!

Honza a Vláďa
a Šárka a Zuzka a Richard