Hirundo na Cobra Cupu 2016

Byli jsme dobrý! Dostali jsme se na 4. místo z 19 týmů. Na 3. Sokol Hradec Králové jsme ztráceli asi 14 bodů. Na zatím všeobecně nejlepší tým Kangsim jsme ale ztráceli dost, stejně jako na nejlepší kyorugi tým TKD Lacek. Nicméně Kangsim měl o třetinu závodníků více a TKD Lacek dvojnásobek. Až je čísleně doženeme, tak se o tom budeme bavit dál :D. Dlužno podotknout, že Cobra Dojang a asi i Taejang Dojang nebyli v plném počtu, jelikož jejich reprezentanti byli na Slovenia Open. Doufám, že na nikoho nezapomínám, ale vypadá to tak, že v týmech teď víc konkurence nemáme, možná někteří jednotlivci.

Dost vytahování.

Co bylo nejdůležitější, že všichni skvěle bojovali tak, že dali všechno, co uměli. Až na jednu malou výjimku jsem neviděl slabý zápas z naší strany bez ohledu na výhru nebo prohru.

Celkem jsme vybojovali: 5 zlatých, 8 stříbrných a 6 bronzových. A zdaleka nejsilnější ki-hap měla Adélka Němcová. Taky moc oceňuju start Pavla v seniorech! A vůbec všech, kteří šli poprvé: Clayton, Lukáš a Mirek.

Díky vám všem bojovníci, díky týme :)!

Honza