Letní soustředění 2013

Čekají na nás kopce a louky, kde budeme běhat a trénovat za pěkného počasí. Za deště budeme v malé tělocvičně pro nás zbudované přímo v objektu a nebo pojedeme do nedalekých Vítkovic, kde máme zamluvenou velkou tělocvičnu.

První turnus: příjezd v pondělí 1.7. dopoledne po vlastní ose. Trasa je popsaná níže. Návrat v pátek 5.7. odpoledne.

Druhý turnus: odjezd v sobotu 6.7. v 9.00 od Kladské a v 10.00 od Dračí Brány. Návrat 14.7. po 16. hodině.

Třetí turnus: odjezd v sobotu 20.7. v 9.00 od Kladské a v 10.00 od Dračí Brány. Návrat 28.7. po 16. hodině.

Tréninkový režim:

7.00 nástup na rozcvičce - ranní osvěžující běh, otužování úderových ploch, krátký trénink

8.30 snídaně

10.00 - 11.30 (12.00) - dopolední trénink

13.30 - oběd

16.00 - 17.30 (18.00) - odpolední trénink

19.00 - večeře

20.00 - 20.30 večerní trénink Poomse, postoj

Během dopoledního a odpoledního tréninku budeme probírat a cvičit následující:

- techniky do Poomse - postoje, principy pohybu, jednotlivé sekvence, základní techniky. (Poomse jako celek se bude cvičit samostatně večer po procvičení technik.)

- techniky do Kjorugy - střeh, stepingové kroky, základní techniky a principy, kombinace

- Kjorugy - práce ve dvojicích, bojové hry, kontra techniky, samotný boj

- sebeobrana - principy a techniky

- akrobacie - od kotoulu po salto

- Nunchaku (a možná základy s mečem a tyčí)

S sebou si na soustředění vezměte:

- na trénink venku: tepláky, kraťasy, trička, mikinu, tenisky, šátek nebo čepici na hlavu

- na trénink uvnitř: tobok a pásek

- na výlet: mohou být pevnější boty, větrovku, svetr, baťůžek

- do deště pláštěnku

Dále plavky, nevím jistě, jestli bude příležitost ke koupání, ale pro jistotu. Toaletní potřeby a ručník, ponožky a spodní prádlo (pro jistotu). Pokud máte chrániče, tak si je vzměte. A šátek na Itálii. Baterku pro přesun na noční hru.

Snad jsem na nic nezapomněl. Jídlo máme zajištěné pětkrát denně a pitný režim je celodenní. Od dětí potřebuji potvrzení o bezinfekčnosti a potvrzení o zdravotní způsobilosti.

Pro případ samostatné cesty na Mísečky:

Cíl cesty: Chata Tesla, Dolní Mísečky, Vítkovice. Obyčejně z Prahy jezdím po pardubické dálnici, sjezd na 42. kilometru, pak přes Jičín (kolem Jičína) na Novou Paku a Jilemnici. Z Jilemnice už je to kousek, u výjezdu přes kruháč rovně na Vítkovice. To, že jste na místě poznáte podle obrovského parkoviště s výhledem na Kotel. Odtud je to mostem přes potok pár set metrů.

Těším se spolu se všemi trenéry na Vás!

Honza Novák