Mistrovství republiky v Poomse

V sobotu 26.11. proběhlo Mistrovství republiky a Mikulášský pohár v sestavách. Náš klub vybojoval dvě zlaté, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile.

Pro většinu to byly první velké závody anebo vůbec první závody. Zůčastnili jsme se nakonec v počtu šestnácti závodníků, což bylo skvělé. A rád bych poděkoval všem dětem, dospělým, rodičům, závodníkům i nezávodníkům. Pro příště budeme rádi, když nás  - Vás přijde ještě více, byť nemusí všichni závodit, ale také podporovat a fandit.

Všichni cvičili s nasazením a u všech se projevilo technické zlepšení. Pokud budou všichni takto pokračovat dál, můžeme se těšit na ještě lepší výsledky!