Nová tělocvična na Flóře

10. září 2012 otevíráme novou tělocvičnu na Flóře v ulici Čáslavská 5, Praha 3. Tréninky Taekwondo v ní budou probíhat v pondělí a středu od 16.00 do večera do 21.30 s Janem Novákem. Tyto tréninky budou navazovat na naši činnost na ZŠ Kladská, kde zůstávají tréninky dětí, zejména začátečníků a mírně pokročilých.

- Na Flóře v Čáslavské bude první skupina od 16.00 určena úplným začátečníkům. Od 17.00 budou pokračovat pokročilé děti. V 18.30 začnou tréninky dospělých a od 20.00 budou probíhat sportovní zápasy, které budou určené pro dospělé a dorostence. Rozvrh hodin.

- Brzy ráno v pondělí a středu od 6.30 do 7.30 budou probíhat tréninky kardio a pilates s Danou Bartákovou pro všechy věkové kategorie. V úterý a čtvrtek od 16.00 do 17.00. Dana Bartáková je jedna z nejúspěšnějších českých skateboardistek, v současnosti maratónská běžkyně, instruktorka kardio tréninku a Pilates, kterému se věnuje 7 let.

- Úterý a čtvrtek od 20.00 do 21.30 Shin Karate, které vede mistr Tatsuya Saeki. Shin Karate nebo-li nové Karate je japonskou formou přípravy na turnaje K1. Dá se říci, že jde o japonský kick box trénovaný v tradiční tréninkové atmosféře.

- Během dopoledních hodin chystáme jógu. Dobrého učitele ještě hledáme.

- O víkendech budou probíhat semináře Taekwondo, Shin Karate, Sebeobrany, Akrobacie, cvičení se zbraněmi: meš, tyč, nunchaku, Pilates a Jógy.