Prague Open 2012

3. a 4. 11. jsme se zúčastnili ligové soutěže Taekwondo Prague Open v Kjorugi i v Poomse.

Všichni se předvedli v dobrém světle. Šikovní byli zápasníci. Všichni vydali maximum a předvedli pěkné boje. David Kolář mohl v druhém zápase být důraznější, ale pěkně a David Kubík přidá na fyzičce a je pravda, že na tréninku má techniky rychlejší než na zápase, tak musíme zapracovat také na mentální přípravě :) Edi ještě dotrénuje střeh a zvykne si na větší soutěž a bude skvělej. Byl jsem se zápasníky velmi spokojený.
Co se týče sestav, tam jsem byl trochu mrzutý, ale zpětně to vidím tak, že všichni cvičili pěkně. Někde byli trochu přisleplí rozhodčí a krom techniky, která u všech byla slušná, musíme přidat na sebedůvěře a psychické uvolněnosti.
Díky moc všem, kteří se zúčastnili tohoto turnaje a jsem rád, za tento další krok na soutěžním poli. Na všech bylo znát slušné zlepšení!

Kjorugi: Kuba Kvasnička - zlato, Kuba Geisler - zlato, David Kubík - stříbro, David Kolář - bronz, Jáchym Jánský - bronz, Miky Benda - bronz, Olí Franklová - stříbro, Natka Nováková - stříbro.

Poomse: Natálka Holá - stříbro, Vojta Blažek - bronz.