Předávání cen Českého svazu Taekwodo WTF

V sobotu 6. 2. se uskutečnilo každoroční vyhlášení nejlepších závodníků a týmů Českého svazu Taekwondo WTF. Letos kromě předávání cen proběhl poprvé i ples. Nejlepší závodníci a týmy jsou oceňovány ve dvou základních kategoriích – Poomsae (sestavy) a Kyorugi (sportovní boj), obě tyto kategorie se dělí na národní ligu a extraligu.
Z našeho klubu byli za úspěchy na závodech v roce 2015 oceněni a celkovými vítězi se stali: Kačka Hosnedlová v kategorii Poomsae a David Milec v kategorii Kyorugi. Gratulujeme!

Jako klub jsme se dvakrát umístili v kategoriích týmů a to konkrétně na 3. místě v Národní lize Poomsae a na 2. místě v Národní taekwondo lize – Kyorugi.

Jedním z našich největších úspěchů během roku 2015 bylo 1. místo v kategorii týmů na turnaji Kolín cup v Poomsae a 3. místo týmů na Protivín Cupu v Kyorugi.

Naším cílem pro rok 2016 bude držet krok s nejlepšími týmy v Čechách. Za minulý rok byly kromě našeho oceněny týmy: Taehan (Poomsae), TKD Lacek (Kyorugi), Kangsim Dojang (Kyorugi i Poomsae), Taejang Dojang (Kyorugi), Hansoo (Poomsae), Sejong Dojang (Poomsae) a Sokol Hradec Králové (Kyorugi). Spolu s Kangsim Dojang jsme jediné kluby, ve kterých trénujeme i soutěžíme v obou disciplínách, a myslíme si, že je to tak dobře, protože zvláště pro děti je důležitý celkový rozvoj, který trénink taekwondo nabízí.

Díky všem zúčastněným závodníkům a také jejich rodinám. Díky trenérům a asistentům.

 

Zuzka Prokopová


Klub Hirundo, Jan Novák: honza@klub-hirundo.cz, 608 281 765 Taekwondo, Taekwondo pro děti, Sparingy, Posilovna, Sebeobrana.

© 2010 Klub Hirundo | Všechna práva vyhrazena
Powered by Omega network a.s.

TOPlist