Seminář kjorugi s mistrem Lee

V sobotu 12.11. je seminář s mistrem Lee v Újezdě nad Lesy. Bude zaměřen na potřebné základy. Účast je povinná pro všechny, kteří se chtějí účastnit závodů a také pro ty, kteří chodí na tréninky zaměřené na kjorugi. (Tj. ti, kteří chodí v úterý a čtvrtek na Dračí bráně od 18.00 a ti které má na starosti Lukáš se Zuzkou na Vinohradech.)

Dospělí a děti, které ještě nechodí na tréninky zaměřené na kjorugi a mají zájem, samozřejmě přijďte také!

Seminář stojí symbolických 50,-. Přihlášky my posílejte na mail: honza@klub-hirundo.cz nebo mi dejte zprávu na facebooku na Klub Hirundo.

Přesná adresa: Masarykova ZŠ, Staroklánovická 230, Praha 9, Újezd nad Lesy

Těším se na semináři