Seminář sebeobrany Dynamic Defence

Vážení přátelé,
pozval jsem na sobotu 2. května španělského učitele sebeobrany Eusebia Valero, který u nás v klubu Hirundo Čáslavská povede od 10.00 seminář.
Potkal jsem se s ním na začátku letošního roku a je to skutečně rychlý chlapík, který má hodně, co naučit. Svoji schopnost jednat rychle a efektivně dokáže vysvětlovat a předávat. Jde o principy, o techniky, o drilly a ještě ke všemu je to zábava.
Eusebio je tvůrcem systému Dynamic Defence a trénink a setkání s ním vřele doporučuji.
Cena semináře má zaplatit především Eusebiovu letenku. Přijďte podpořit tuto akci a přiďte se něco naučit, srdečně Vás zvu.

Honza Novák