Soustředění

Vážení členové klubu,

na soustředění se letos vrátíme na Liščí farmu do Vrchlabí. Původně jsme plánovali pěkné místo v Josefově dole s krásným lesem, ale v současné situaci je mnohem praktičtější Liščí farma vzhledem k opravdu velkorysému prostoru, sociálkám na pokojích a dvěma velkým tělocvičnám v dosahu.

Pojedeme v sobotu 11.7. a vracet se budeme v sobotu 18.7. 2020

Cena: 6.650,- (Budeme na soustředění o jeden den navíc než bylo původně plánováno a zároveň cena je o něco vyšší, než jsme byli zvyklí).

Budeme letos spojeni dohromady. Tedy jak děti, tak dorostenci s dospělými v jednom termínu. Pokud budou rodiče chtít vyrazit se svými malými dětmi, je to možné.

Dejte, prosím pěkně, co nejdříve vědět, kdo chcete jet, abychom co nejreálněji dokončili rezervaci. Ideálně do konce tohoto týdne.

Ohledně plateb a záloh se domluvíme následně.

Objednám opět autobus, nicméně, prosím o informaci, kdo pojedete po vlastní ose tam nebo zpět nebo v obou případech.

Informace, přihlášení, dotazy na: centrala@klub-hirundo.cz

Budeme se těšit!

Honza a tým Hirundo