Soustředění 2014

Letní soustředění klubu Hirundo – 10 ročník!

Je skoro neuvěřitelné, jak rychle to uteklo a máme tady další letní soustředění. Letos se můžete těšit na tréninky v Lučanech v Jizerských horách. Máme k dispozici krásné kopce a louky. Příroda tam je úžasná. Jablonecká přehrada je dosažitelná pěšky. Budeme bydlet těsně pod Bramberskou rozhlednou a v případě špatného počasí máme nedaleko tělocvičnu.

Pokyny k odjezdu a harmonogram:

Adresa:

Chata Lučanka
Lučany nad Nisou 20

GPS 50°45'27.281"N
15°12'40.555"E

• na první turnus cesta po vlastní ose
  •  na druhý a třetí autobusem

S sebou:

• potvrzení o zdravotní způsoilosti ne starší jednoho roku a potvrzení o bezinfekčnosti
  • oblečení a obuv do tělocvičny i ven
  • chrániče (pokud máte)
  • čepice, sluneční brýle, ručník, plavky, tobok a pásek, boty na běhání
  • alergici potřebné medikace
  • šátek

Rozvrh:

• 7.30 rozcvička
  • 8.30 snídaně
  • 10.00 dopolední trénink
  • 12.30 oběd
  • 16.00 odpolední trénink
  • 18.30 večeře
  • 20.30 večerní trénink

Odjezdy autousů

- 2. turnus odjíždí v pondělí 14.7.

•    Kladská 1, Vinohrady - 10.00
  •    Křenova 11, Petřiny -  10.45

- 3. turnus navazuje na první, odjíždí se v neděli 20.7. dopoledne v 10.00 od Kladské

Návrat:

- 2. turnus kolem 16. hodiny v Praze

- 3. turnus kolem 16. hodiny v Praze

První turnus je od pondělí 7.7. do pátku 11.7. pro nejmenší děti (předškoláci) s rodiči. Program je v zásadě shodný s druhým a třetím turnusem, jenom tréninky nebudou tak náročné a budou přizpůsobené dětem. Zároveň každé odpoledne bude oddělený trénink sebeobrany pouze pro rodiče. Rodičům doporučujeme účastnit se s dětmi alespoň několika tréninků (není to povinné).

Druhý turnus je od pondělí 14.7. do neděle 20.7. pro děti, které už mohou jet samostatně. Tréninky jsou nastaveny náročněji a probírá se všechno, co k taekwondu patří: Poomsae, Kyorugi, Mugisul (zbraně: nunchaku, meč a tyč), sebeobrana, akrobacie, fyzička a také hry, včetně té noční.

Třetí turnus je od pondělí 21.7. do neděle 27.7. pro dorostence a dospělé (příjezd autobusem už v neděli 20.7.) Tréninky jsou nejnáročnější, ale každý je bude schopen zvládnout! A probírá se všechno co k taekwondu patří: Poomsae, Kyorugi, Mugisul (zbraně: nunchaku, meč a tyč), sebeobrana, akrobacie, fyzička. Letos o něco více rozšíříme trénink sebeobrany a pokročíme v systému posilování, tak, aby nebyl vysilující, ale posilující.

Na všechny se moc těšíme!

Za trenérský tým,

Jan Novák