Soustředění pro děti

Vážení rodiče a děti,

srdečně vás zveme na letošní soustředění dětí, které bude v červenci od pondělka 6. do neděle 12. v Krkonoších na Bratrouchově a v Horní Dušnici. Je spojené pro všechny děti do jednoho týdne. (V minulých letech jezdili rodiče s dětmi zvlášť a pak starší děti také zvlášť.) Letos budeme mít jednu chalupu pro děti bez rodičů a druhou chalupu pro rodiče s dětmi. Jsou od sebe asi kilometr a půl a je mezi nimi menší kopec, ale nevidím to jako velkou překážku :)

Chalupa pro samotné děti má kapacitu 40 míst.
A chalupa pro rodiče s dětmi něco přes 30 míst.

• Cena soustředění pro děti: 4.100,-
  • Cena soustředění pro rodiče: 3.500,-
  • Záloha ve výši 2.000,- do konce dubna
  • Doplatek do 14. června
  • Účet klubu: 152 463 29/0800

Obě chalupy mají hřiště, kde se dá trénovat. Velké tréninky budeme mít spíše dohromady, ale bude nás dost trenérů, tak se můžeme případně rozdělit. Pokud bude špatné počasí, pojedeme do tělocvičny.

Přihlášení na soustředění beru jako závazné, ale samozřejmě, pokud někdo nebude moci jet z nepředvídatelných důvodů, tak se záloha i doplatky vracejí. PŘIHLÁŠKA

V pondělí 6. se bude odjíždět v 10.00 autobusem z Prahy. Na místě budeme kolem 12.00. Mezi 13.00 a 14.00 bude oběd.
Rodiče s dětmi pravděpodobně pojedou autem. Pokud by někdo chtěl autobusem, prosím nahlásit dopředu.
Návrat v neděli do Prahy autobusem kolem 15.00 nebo 16.00.

Týdenní program:

• V pondělí odpoledne první trénink
  • Dále:
  • Ráno 7.00 nástup na rozcvičce (rozcvičky budou na obou chalupách)
  • Snídaně na každé chalupě zvlášť.
  • Dopolední trénink 10.00 - 11.30 (někdy 12.00 - protahování)
  • Oběd 13.00 společný na chalupě dětí (vaříme si sami z kvalitních surovin)
  • Odpočinek
  • Odpolední trénink 16.00 - 17.30 (18.00)
  • Večeře 19.00 na každé chalupě zvlášť
  • 20.00 večerní trénink - převážně protahování, uvolnění

Ve čtvrtek bude volný den, kdy půjdeme na výlet do okolí.
Nebude chybět bojovka.

Poslední tréninkový den budou soutěže a závody.

Za celý trenérský tým

Honza Novák