Soustředění pro dorostence a dospělé

Vážení dorostenci a dospělí :)
srdečně vás zveme na letošní soustředění, které bude v červenci od pondělka 13. do neděle 19. v Krkonoších na Bratrouchově.

Okolí je pro nás jak dělané. Rozlehlé pláně, kopečky i kopce, rovný plac za chalupou a tělocvična jenom několik málo kilometrů daleko (blízko).

• Cena soustředění: 4.100,-
  • Záloha ve výši 2.000,- do konce dubna
  • Doplatek do 14. června
  • Účet klubu: 152 463 29/0800

I když místa máme hodně, rád bych včas věděl, kdo z vás pojede. Přihlášení na soustředění beru jako závazné, ale samozřejmě, pokud někdo nebude moci jet z nepředvídatelných důvodů, tak se záloha i doplatky vracejí.

PŘIHLÁŠKA

Autobusem přijedeme už v neděli 12.7. po poledni, aby se s ním děti z předchozího turnusu mohli vrátit zpět do Prahy. Návrat další neděli odpoledne.

Týdenní program:
•    Ráno 7.00 nástup na rozcvičce
•    Snídaně
•    Dopolední trénink 10.00 – 12.00
•    Oběd 13.00 (vaří moje máma a asistovat bude Vláďa, konečně zase budeme mít jídlo)
•    Odpočinek
•    Odpolední trénink 16.00 - 18.00
•    Večeře 19.00
•    20.00 večerní trénink - převážně protahování, uvolnění
Nejspíš ve středu bude volný den, kdy půjdeme na výlet do okolí.

Trénovat budeme tradičně Taekwondo. Trochu zbraně a letos bych se rád o něco víc zaměřil na sebeobranu.

Přihlášku, prosím, ideálně, co nejdříve během března!

Těším se moc!

Honza