Tréninky od září

Vážení členové klubu Hirundo, rodiče a přátelé,

10. září začínáme opět s tréninky Taekwondo. Během prvního zářijového týdne bychom rádi provedli zápisy stávajících členů do jednotlivých hodin. Pošlete proto, prosím, buď email, zavolejte nebo se zastavte osobně v týdnu od 3. září v časech tréninků, abychom mohli sestavit skupiny. Počítáme samozřejmě se všemi, kteří už chodí.  A dostane se určitě i na nováčky.

Platba za tréninky

Já, Vláďa i všichni ostatní trenéři a asistenti se už na všechny moc těšíme a máme na tréninky připravené různé novinky. Letos se také vrátíme ke klubovým závodům, které proběhnou minimálně třikrát v nadcházejícím roce. Zkoušky budou vypsány ve čtyřech termínech: říjen, listopad, duben a červen. Opět chystáme semináře pro děti i dospělé a pro rodiče. Tentokrát se budou konat nejen na Dračí Bráně na Petřinách, ale i na Flóře na Čáslavské 5, v naší nové tělocvičně.

V Čáslavské budou od 10. září probíhat také ranní a dopolední kurzy Pilates, čínského zdravotního cvičení, jógy a jógy pro malé děti.

Těšíme se na Vás!

Jan Novák