Závěr letošní sezony taekwondo

Vážení členové klubu, rodiče a děti,

tento týden je poslední v tomto školním roce a já společně s Vláďou Šmídou a ostatními asitenty Vám děkujeme za to, že chodíte cvičit a Vy nebo Vaše děti se snažíte ze sebe vydat to nejlepší. Úroveň klubu se během tohoto školního roku posunula o značný kus dopředu a to nám dělá velkou radost. Během roku jsme na každé ligové soutěži, které jsme se účastnili dosáhli nějakého zaslouženého úspěchu a je mnoho dalších adeptů na dobré umisťování v rámci republikové ligy v příštím školním roce. Radost máme samozřejmě i ze všech ostatních, kteří nesoutěží.
Během léta budou tréninky na Petřinách na Dračí bráně a to od pondělka do čtvrtka od 19.00 (od pondělí 27.6.). Tréninky povedou především Vláďa a Zdeněk, kromě třetího týdne v červenci, kdy budeme všichni na letním soustředění. Cena tréninků bude buď 100,- nebo se s klukama dohodnete na měsíčním, či dvouměsíčním paušálu.

Letní soustředění pro děti začíná 11.7. a je do 17.7., pro kadety, dorostence a dospělé od 17.(18.)7. do 24.7. Podrobnosti k odjezdům a příjezdům ještě zašlu, stejně jako podrobnosti k samotnému soustředění.

Během léta budu k zastižení především na emailu klub-hirundo@seznam.cz . Protože aktuální honza@klub-hirundo.cz se mi z nějakého důvodu nenačítá plně do telefonu. Nebo budu na telefonu (608 28 17 65).

Těšíme se na Vás opět v novém školním roce, kdy začínáme ve čtrtek 1. září na Petřinách a v pondělí 5. září na Vinohradech. Všechny tréninky systémově zůstanou ve stejných časech a počítáme (především na Petřinách) s úpravami podle různých možností a daností. Každopádně prosíme o co nejpružnější a nejrychlejší zápis do skupin. Kladská bude rozšířena o další skupinu přípravky.

Přejeme Vám krásné léto, prázdniny a dovolenou,

za celý trenérský tým klubu Hirundo

Honza Novák
www.klub-hirundo.cz

OD PONDĚLÍ 27.6. DO STŘEDY 31.8. BUDOU LETNÍ TRÉNINKY POUZE NA DRAČÍ BRÁNĚ.

KAŽDÉ PONDĚLÍ AŽ ČTVRTEK OD 19.00.

KROMĚ TÝDNU 18.-24.7., KDY JSME VŠICHNI NA SOUSTŘEDĚNÍ.

OBVYKLÝ ROZVRH ZAČNE PLATIT OPĚT OD 1. ZÁŘÍ

SOUSTŘEDĚNÍ:

Chata Tesla, Dolní Mísečky

Co si sebou vzít na soustředění:

Tobok + další oblečení na trénink v tělocvičně

Oblečení na trénink venku

Boty na ven i na přezutí dovnitř, eventuelně pevnější boty na tůru

Mikinu, lehčí svetr, větrovku (budeme na horách)

Čepici, šátek (na hry)

Plavky

Veškeré chrániče, které máte

Potřebné léky (alergie, astma apod.)

Nunchaky (pokud máte)

A samozřejmě skvělou náladu

Odjezd 11. 7. v 9.00 od Dračí brány na Petřinách, další zastávka 9.45 před Kladskou na Vinohradech.

Odjezd druhého turnusu v neděli 17.7. v 10.00 od Kladské.

Případný doplatek 2850,- na číslo účtu: 152 463 29 / 0800 (uveďte jméno)