Zpráva z Vánočního turnaje

Turnaj byl moc pěkně zorganizován. Bylo na něm 370 závodníků z Čech, Německa, Rakouska, Litvy, Ruska a možná ještě odněkud.
Naše výprava vybojovala 2 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzovou. Jednu zlatou vyhrál Jakub Horák, druhou za klub Taehan Veronika Soliz Rudon, která k nám chodí na kjorugi a tak ji také počítám k naší výpravě. Stříbro Natálka Nováková a Adam Kejval. Bronz vybojoval Vítek Veselý, který měl ale v kategorii nejvíce soupeřů. Dvěma zápasy se prohnal jako vichr a na třetí už měl trochu méně energie a skončil tak na třetím místě. Krásně v druhém a velmi napínavém zápase porazil rakouského Turka, který vzteky brečel, ale bylo mu to málo platné.
Opět děkuji všem, kteří se turnaje zůčastnili a těším se na závody v příštím roce, neboť poslední turnaje v roce nynějším slibují úspěšný rok 2012!

J.N.