Info

Předsedou a hlavním trenérem klubu Hirundo je Jan Karel Novák - honza@klub-hirundo.cz, 608 28 17 65.

V letech 1996 a 1998 mistr Evropy v Taekwondo GTF. Od roku 1994 držitel černého pásu, nyní nositel 4. danu a od roku 2002 držitel licence II. trenérské třídy.

Zástupcem hlavního trenéra Taekwondo je Vladimír Šmída, držitel černého pásu 2. dan a II. trenérské třídy.

V klubu máme přes 200 studentů Taekwondo.

V kapitole ROZVRH HODIN najdete časy lekcí a kontakty.

• SHOP - můžete si koupit klubový tobok (oblek na trénink) a klubová trička nebo mikiny
  • SEBEOBRANA - každé pondělí večer po 20. hodině trénujeme sebeobranu
  • POSILOVNA - doplněk k tréninkům taekwondo, nebo samostatný kondiční tréninkový program s vlastní vahou, kettlbell a velkou činkou
  • TRENÉŘI - tým trenérů a asistentů, kteří vedou lekce

Pokud chcete chodit do našeho klubu, přijďte si trénink vyzkoušet. Bude-li se vám líbit, vezměte s sebou na další trénink vyplněnou přihlášku a začněte pravidelně trénovat.