Naše tělocvičny

Praha 2 na ZŠ Kladská 1

Praha 3 na Flóře v Čáslavské 5

Praha 6 na Petřínách v Křenově 11

Taekwondo nese ve svém názvu slovo DO, které znamená cestu nebo smysl. Tím vyjadřuje možnosti osobního vývoje a tréninku. Nezáleží tedy na tom, jestli jste mladí nebo staří, muži nebo ženy. Důležitá je chuť a vůle!

Cvičíme s dětmi od 4 let, s mládeží a s dospělými.

Učíme bojovému umění, které zahrnuje sebeobranu, olympijský boj - kjorugi, sestavy a akrobacii. Žáci pravidelně skládají zkoušky na technické stupně, které odráží míru jejich dovedností, jakož i pochopení etiky a filozofie bojového umění a sportu.

Učíme své žáky lépe chápat princip pohybu vlastního těla prostřednictvím technik Taekwondo. A snažíme se předávat radost, kterou nám trénink přináší.

Vedoucím trenérem klubu Hirundo je Jan Novák. V letech 1996 a 1998 mistr Evropy v Taekwondo GTF. Od roku 1994 držitel černého pásu, nyní 4. dan a od roku 2002 držitel licence II. trenérské třídy. Druhým hlavním trenérem bude Vladimír Peka, 1. dan, účastník mistrovství Evropy a kaskadér, který střídá Vladimíra Šmídu, jenž se s námi loučí. Dalšími trenéry jsou Šárka Tonová 2. dan, Richard Hájek 2. dan, Jarda Hejlek 2. dan, Amálie Fischerová 1. dan, Zuzka Prokopová 1. dan, Natálie Nováková 1. dan, Petr Bradshaw 1. dan, Petr Bareš 1. kup, Olivie Franklová 1. kup, Lukáš Filek 1. kup. Ke spoluprácie se připravují Angelika Dominiková, Kuba Kvasnička a další pokročilí studenti.

Kromě Taekwondo se budeme od září věnovat opět samostatně sebeobraně, neboli Hoshinsul (korejský způsob sebeobrany), od září také obnovíme kurzy Nunchaku. V pátky máme specializované hodiny na Poomse, akrobacii a Kjorugi. Pořádáme oddílové soustředění, semináře a soutěže. A samozřejmě se účastníme národních ligových soutěží.