Dětské letní soustředění Klubu Hirundo

13.3.2017

Dovolujeme si Vás pozvat na letní soustředění klubu pořádané pravidelně každé léto.

Pro děti bude v termínu 3. 7. - 9. 7. (odjezd a příjezd objednaým autobusem)
V loňském roce s námi jelo asi 80 dětí a byli jsme ve složení deseti trenérů.

Samotný program soustředění je následující:
- ráno v 7.00 rozcvička, kde běháme a protahujeme se
- snídaně kolem osmé

- v 10.00 začíná dopolední trénink. Hlavní tréninky trvají 1,5 - 2 hodiny, podle věku dětí. Děti budou rozděleny podle věku a úrovní. Letos nás bude 11 trenérů.
- kolem jedné hodiny oběd

- po obědě je volno. V areálu Liščí farmy (http://www.liscifarma.cz), kam jedeme, jsou hřiště a louky, trampolíny, beach volejbal, bazén, prolejzačky, ... mnoho příležitostí pro hry a různé řádění (pod dozorem).

- v 16.00 začíná odpolední trénink (1,5 - 2 hodiny)
- kolem sedmé večeře
- ve 20.00 večerní relaxační docvička
- večerka

Určitě bude alespoň jeden večer s táborákem a pravděpodobně proběhne noční hra.

Během dne jsou zajištěny svačiny a pitný režim.

Na trénincíh se budeme věnovat všem aspektům taekwondo. Od základních cvičení a technik k sestavám, k sportovním bojům a sebeobraně. Budeme se věnovat všem tréninkovým aktivitám, ale také zklidnění a disciplíně. Většinou třetí tréninkový den necháváme volný, odpočinkový a jdeme na výlet.

Pár fotek z konce loňského soustředění naleznete v GALERII

Do konce měsíce března bychom potřebovali závaznou přihlášku a zaplacenou zálohu: 2.450,-. Potřebujeme poslat zálohu a zarezervovat odpovídající počet míst. Cena soustředění je 4.900,-

Budeme moc rádi, když pojedete.
Těšíme se!

Za celý trenérský tým,