Taekwondo na ZŠ Kladská, Praha 2

S radostí se po dvouleté přestávce vracíme s kurzem Taekwondo na základní školu Kladská.

Každou středu od 18.00 do 19.15 začátečníci od 6ti let!

V tělocvičně školy.

Hlavní trenérkou bude Šárka Hájková

Taekwondo nese ve svém názvu slovo DO, které znamená cestu nebo smysl. Tím vyjadřuje možnosti osobního vývoje a tréninku. Nezáleží tedy na tom, jestli jste mladí nebo staří, muži nebo ženy. Důležitá je chuť a vůle!

Učíme bojovému umění, které zahrnuje sebeobranu, olympijský boj - kjorugi, sestavy a akrobacii. Žáci pravidelně skládají zkoušky na technické stupně, které odráží míru jejich dovedností, jakož i pochopení etiky a filozofie bojového umění a sportu.

Učíme své žáky lépe chápat princip pohybu vlastního těla prostřednictvím technik Taekwondo. A snažíme se předávat radost, kterou nám trénink přináší.

Přijďte, těšíme se na Vás!